LEDEN VAN FNV HAVENS WERKZAAM BIJ HES BOTLEK TANK TERMINAL BEHALEN GROTE OVERWINNING!

logo fnv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na een week intensief actie voeren bij Hes Botlek tank terminal hebben onze leden een mooi onderhandelingsresultaat bereikt. De onderhandelingsdelegatie en hun FNV Havens bestuurder Niek Stam zijn tevreden met het behaalde resultaat. Er is een CAO afgesloten met een looptijd van 27 maanden ingaande 1 januari 2020. Een loonsverhoging bovenop de prijscompensatie van 4,5% per 1 januari 2021 en een eenmalige bruto uitkering van Euro 1150,00. De onderhandelingen hebben lang geduurd en waren aanvankelijk mislukt. Onze leden hebben gestaakt. Voor het eerst in hun carrière. Een week lang 4 uur per dienst staken en 4 uur per dienst werken. De acties worden verder opgeschort en het werk kan weer worden hervat. Uiteraard moeten de leden nog akkoord gaan met de onderhandelingsresultaat, maar de onderhandelingsdelegatie gaat ervan uit dat de leden tevreden zullen zijn.

 

“FNV Havens is met recht trots op deze groep jonge leden. Het zijn de Galliërs binnen het HES-rijk”, aldus Niek Stam, onderhandelaar FNV Havens verwijzend naar de kleine groep werknemers binnen het grote HES-concern.

 

Bij HES Botlek Tank Terminal zijn 50 werknemers werkzaam onder de CAO. Organisatiegraad FNV Havens 95%.

Attachments:
FileFile size
Download this file (210504JKo Onderhandelingsresultaat HBTT.pdf)210504JKo Onderhandelingsresultaat HBTT.pdf145 kB

Please publish modules in offcanvas position.